O NAS

HOANG NIERUCHOMOŚCI to zespół doskonale merytorycznie przygotowanych ludzi z bardzo dużym doświadczeniem zawodowym w dziedzinie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Specjalizujemy się w sprzedaży i wynajmie nieruchomości komercyjnych i nie tylko.

Od ponad 10 lat świadczymy usługi na rynku nieruchomości komercyjnych na terenie Trójmiasta oraz jego okolic. Chętnie podzielimy się swoim doświadczeniem i pomożemy zrealizować Twoje biznesowe plany.

Jeśli cenisz sobie profesjonalizm oraz zaangażowanie, trafiłeś w odpowiednie miejsce. Nasza siedziba mieści się w Sopocie, ale świadczymy usługi w całym województwie pomorskim. Posiadamy oferty z takich miast jak: Rumia, Gdańsk, Gdynia Sopot, Pruszcz Gdański oraz ich okolice. Jesteśmy firmą specjalizującą się w obrocie nieruchomości komercyjnych oraz lokali użytkowych. Oferujemy biura, lokale gastronomiczne, magazyny, hale zarówno do wynajęcia, jak i na sprzedaż.

Poza tym specjalizujemy się  w sprzedaży i wynajmie domów oraz mieszkań.

Jesteśmy po to, by pomóc rozwiązać problemy oraz rozwiać wszelkie wątpliwości związane z zawiłymi formalnościami prawnymi dot. sprzedaży, wynajęcia czy kupna nieruchomości. Za priorytet stawiamy sobie bezpieczeństwo transakcji, dlatego współpracujemy z profesjonalną Kancelarią Notarialną oraz z rzeczoznawcą majątkowym.

Zapraszamy do współpracy !

KONWALIA HOANG

Nr licencji zawodowej:
Pośrednik nr. lic. 10896

Nadzór nad czynnościami pośrednictwa w firmie HOANG NIERUCHOMOŚCI wykonuje Konwalia Maria Hoang posiadająca licencję zawodową nr 10896 oraz polisę ubezpieczeniową.